V 3. kole MGK HC opäť na 1 mieste

V krásnej turistickej oblasti horných Kysúc sa po dvoch daždivých dňoch konal turnaj v 3 kola 1. ligy adventure golfu. Tréningy prebiehali na náročnej premočenej dráhe po výdatných dažďoch. V deň zápasu sa však počasie umúdrilo a odmenilo nás ideálnymi podmienkami, slnečným a takmer bezveterným počasím.

Najlepšie sa s náročnými dráhami vysporiadalo mužstvo MINIGOLF KLUBU HLOHOVEC. V tohtoročnej sezóne 2017/2018 získalo tým už druhé víťazstvo čím sa posunulo na 1. miesto v súťaži družstiev slovenskej adventure ligy. Najväčším podielom na tomto víťazstve sa zaslúžil náš najlepší hráč v tejto sezóne Jozef Kabát, ktorý nastrieľal na 3 súťažné kolá 118 bodov. Taktiež jeho spoluhráči Milan Halás (122 bodov na 3 kolá) a Miroslav Chmelka (124 bodov na 3 kolá) podali veľmi solídny výkon a tým tesne o 3 body zvíťazili nad druhým mužstvom GK Trnavy.

V súťaži jednotlivcov MGK HC taktiež dominovalo a získalo dve z troch prvých miest. Na prvom mieste sa umiestnil Jozef Kabát z MGK HC, na druhom dlhoročný reprezentant SR Ján Tolarovič z GK Trnava a na treťom mieste Milan Halás MGK HC.

V 4. kole, ktoré sa bude konať 29.8. v Rajeckých Tepliciach budú hlohovský hráči bojovať o titul majstra Slovenska v adventure lige v družstvách aj v jednotlivcoch. Bodové vyhliadky vyzerajú priaznivo všetko je však zatiaľ otvorené, tak nám držte palce aby sa nám to podarilo … J